loading
Bize Ulaşın
  • Mehmet Akif Mh. Bahariye Cd. Çam Sk. No:51/5 İkitelli- K.Çekmece / İstanbul
  • 0212 692 30 00
    0800 219 67 04
  • info@enerjipetrol.com

Tarihçe

Tarihçe

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Can Holding bünyesinde faaliyet gösteren Enerji Petrol, sektöre 1993 yılında giriş yaptı. Energy markası ile akaryakıt ve LPG dağıtım sektöründe 400’e yakın bayiliği ve 10 bölge müdürlüğü ile sektörde hızla ilerlemektedir.

Enerji sektöründe hızlı ve planlı bir şeklide büyüyen “Enerji Petrol”, 2000 yılında stratejik bir kararla, o dönemki Petrol İşleri Genel Müdürlüğünden prosedürleri tamamlayarak dağıtım izni almış, ve 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan dağıtım lisansını ilk alan şirketlerden olmuştur. Bu yıllar itibarıyla Türkiye’nin bütün bölgelerinde hızlı bir büyüme trendi yakalayan Grup, 2006 yılında ilk yüksek kapasiteli “Madeni Yağ” fabrikasını, 2010 yılında “Enerji Gaz” lisansı ile birlikte tesisini kurmuştur. Sektöründe ilk olarak istasyonlarında şarj üniteleri kurarak enerji sektöründe büyümeye başlamıştır.

Energy’nin yeni ürünü; HighDizel ise yakıt tasarrufu, motor gücü artışı, tortu engelleyici motorin korozyona karşı etkin koruma sağlamaktadır.

email
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi almak için biz ulaşınız...