loading
Bize Ulaşın
  • Mehmet Akif Mh. Bahariye Cd. Çam Sk. No:51/5 İkitelli- K.Çekmece / İstanbul
  • 0212 692 30 00
    0800 219 67 04
  • info@enerjipetrol.com

İstanbul'a Yeni Enerji

İstanbul'a Yeni Enerji

İstanbul'a Yeni Enerji

Enerji Petrol İstanbul’da yeni istasyonunu hizmete açtı.

Enerji Petrol İstanbul’da ki karyakıt istasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Beylikdüzü’nde açılan yeni istasyonda elektrikli sarj ünitesi de bulunuyor.

2000 yılından beri Akaryakıt Dağıtım Şirketi olarak faaliyet gösteren Enerji Petrol’ün Büyükşehirlerde daha çok görünür ve pazar payı sahibi olma stratejisi devam ediyor. Beylikdüzü’nde açılan Rota Benzin İstasyonunun açılışı Enerji Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can, Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sabri Coşkun, bayiler ve çalışanların katılımı ile gerçekleşti. 6 adalı istasyonun, geleceğe olan yatırımın bir sembolü olarak iki adası elektrik şarj ünitesine ayrıldı. Açılışta davetlilere Enerji Petrol istasyonlarının açılış geleneği haline gelen lokma ikramı yapıldı.

“BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
 Enerji Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can yeni istasyonlarının açılışıyla ilgili; Büyükşehirlerde özellikle İstanbul’da büyüme stratejimizin yeni halkası Beylikdüzü istasyonumuzun bölge halkına ve şirketimize hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul pazarında 9’uncu sıradayız, yılsonuna kadar bunu yukarı taşımak istiyoruz. Geleceğe yatırım yaparak Beylikdüzü istasyonumuzda iki adayı Elektrik Şarj Ünitesine ayırdık, bu konuda Dağıtım Şirketleri arasında ilk sıralardayız ve büyümeye devam edeceğiz. Akaryakıt, LPG, Madeni Yağ alanlarında sürekli yatırım halindeyiz. Geçtiğimiz yıl aldığımız karar doğrultusunda madeni yağ fabrikamızda tüm makine parkı değiştirdik. İmalat formülleri günümüz ve gelecek teknolojisine göre yeniden uyarlandı, ambalajlarımızın tamamı değişti ve nihai tüketicinin de rahatlıkla kullanabileceği hale geldi. İstihdama katkıda bulunmak adına kapasite artırımlarımız da devam ediyor. Mersin liman ve LPG yatırımı işlemleri hızla devreye girecek” dedi.

“BAŞARILARIMIZA YENİ HALKALAR EKLİYORUZ”
Enerji Petrol Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sabri Coşkun’da yaptığı konuşmada; “ Korkunç rekabet içerisinde cesaretle bu sektörün tüm kulvarlarında yatırım yaparak büyüyeceğiz bunu da sektörü takip edenler görüyor takdirle karşılıyor. Çok kuvvetli bir saha kadromuz var onlara güvenimizi boşa çıkartmıyorlar. Yönetim Kurulumuz da hedeflerimize ulaşmak için gerekli kaynağı yaptığımız planlama doğrultusunda sağlıyor ve bize de başarılarımıza yeni halkalar eklemek düşüyor. EPDK’nın aldığı kararlar yürürlüğe giren/girecek yönetmelikler bizi yatırım konusunda daha da cesaretlendiriyor” diye konuştu.

15.11.2019
email
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi almak için biz ulaşınız...